Dlaczego Booxspace?

Bezpłatnie rejestrując się w serwisie Booxspace otrzymujesz dostęp do narzędzi umożliwiających przygotowanie książki. Narzędzia umożliwiają przygotowanie książki w wersji elektronicznej (EPUB) oraz w wersji do druku. Wykupując konto Premium dodatkowo otrzymujesz nowe funkcjonalności.
- możliwość sprzedaży swojej książki w wersji elektronicznej w sieci księgarń internetowych
- wydruk książki w wersji papierowej
- automatyczne tłumaczenie - konwersja na format mp3 (audiobook)

Księgarnie

Posiadając konto Premium wcześniej przygotowaną książkę jednym kliknięciem można skierować do sprzedaży w sieci księgarń. Wszystkie niezbędne do sprzedaży informacje zostaną przekazane automatycznie do księgarń. W Panelu Autora są dostępne statystyki gdzie można śledzić sprzedaż swoich publikacji.
Wydaj swoją książkę >>

Drukarnia cyfrowa

Funkcjonalności serwisu umożliwiają przygotowanie książki w postaci odpowiedniej do wydanie jej w formie papierowej ale konto Premium ułatwia Autorowi proces wydrukowania książki. Funkcja Zlecenia Druku automatycznie przesyła wymagane informacje i pliki do drukarni, należy tylko wybrać ilość zamawianych egzemplarzy a wydrukowane książki zostaną dostarczone przez kuriera na adres wskazany w systemie.
Wydaj swoją książkę >>

Automatyzacja

Konto Premium ma ciekawe funkcjonalności które umożliwią w sposób automatyczny przetłumaczyć książkę oraz przekonwertować ją na audiobooka. Operacje te są w pełni automatyczne, jednym kliknięciem uruchamiane są odpowiednie algorytmy które tłumaczą tekst na wybrany język lub konwertują wskazaną książkę na pliki MP3.
Wydaj swoją książkę >>