PUBLIKUJ
I
ZARABIAJ

KORZYSTAJ Z NAJLEPSZYCH
NARZĘDZI DO
PUBLIKACJI

BĄDŹ
WSZĘDZIE
DOSTĘPNY

image01
Booxspace przyjazny i nowoczesny portal dla wszystkich

Publikacja, dystrybucja oraz promocja książek drukowanych oraz cyfrowej treści. Idealne rozwiązanie dla Wydawnictw, Self-publisherów i księgarń stacjonarnych szukających sposobów zwiększenia sprzedaży e-publikacji.

Pisarze

Piszesz książki i marzysz o ich wydaniu? Skorzystaj z oferty Booxspace i publikuj swoje książki w wersji drukowanej oraz cyfrowej (ebooki, audiobooki, komiksy). Wprowadź 1 kliknięciem publikacje do księgarni i zarabiaj. Możesz liczyć na wysokie prowizje sięgające 75%!
Wydaj swoją książkę >>

Wydawcy

Jesteś wydawcą i chcesz zwiększyć swoje przychody? Proponujemy digitalizację zbioru i włączenie go do systemu dystrybucji wykorzystywanego przez inne wielkie sklepy.

Księgarnia

Prowadzisz księgarnię stacjonarną i w Internecie? Wiesz zatem, że elektroniczne książki zdobywają świat i ich sprzedaż wzrasta z każdym rokiem. Skorzystaj z Booxspace i sprzedawaj cyfrowe książki przez swój sklep.

Jakie korzyści?

Darmowe członkostwo

Rejestracja konta w systemie jest i zawsze będzie darmowa. Dla wszystkich - autorów, wydawców i księgarń.

Zwiększenie sprzedaży

Badaj efektywność swoich działań poprzez wbudowany system statystyk i korzystaj z gotowych rozwiązań i narzędzi marketingowych by zwiększyć sprzedaż.

Minimalizacja kosztów

Cały system zarządzania oraz pliki są hostowane na serwerach Booxspace, zatem wszystkie koszty utrzymania infrastruktury tj. przestrzeń dyskowa, transfery danych są opłacane wyłącznie przez Booxspace. To samo dotyczy kosztów magazynowania książek drukowanych. Ty nie musisz się tym martwić.

Szybkie dotarcie do Klientów

Dzięki połączeniu systemu Booxspace z księgarnią znajdującą się w czytnikach e-booków, dziesiątki tysięcy klientów mogą szybko dotrzeć i zakupić Twoje publikacje.